image Njoftim! dërguar tani

Hej! Duket sikur ti nuk ke një llogari

Regjistrohu më poshtë për të përfituar nga gama e gjërë e shërbimeve që PortaliStudentor.al ofron!
Vende pune për studentë
product image

Restorant Korali kerkon te punesoje Kuzhinier dhe Zgarist

Ksamil

Rroga: Me Marreveshje
Shiko Punën
product image

Kerkohen te punesohen Retention, Team leader, Operator/e Italisht,Spanjisht, Anglisht

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Rroga: 1,000 Euro/muaj
Shiko Punën
product image

Apex Solutions kerkon te punesoje operatore te gjuhes italiane

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Rroga: Me Marreveshje
Shiko Punën
product image

Alsig po kerkon te punesoje Punonjes sherbimi grup te gatshem

Don Bosko

Rroga: Me Marreveshje
Shiko Punën
product image

Vend pune kamarier/e

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes

Rroga: 34,000 Leke/muaj
Shiko Punën
product image

Kerkohet te punesohet Inventarizuese

Lumi Lana/ Bulevard

Rroga: Me Marreveshje
Shiko Punën
product image

📣 Kerkohen te punesohen: Administrator dhe Punetor magazine me aftesi per te perdorur pirunin

Qender

Rroga: Me Marreveshje
Shiko Punën
product image

Kerkohet 🟢KAMARIER/ Ndihmes kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)🟢🟢🟢 Shator - Tetor

Qender

Rroga: 75,000 Leke/muaj
Shiko Punën
product image

Restorant A'mare kerkon te punesoje , Ndihmes kuzhinier dhe sanitare/pjatalarese

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes

Rroga: Me Marreveshje
Shiko Punën
product image

Kerkohen operatore per gjuhen SPANJOLLE dhe PORTUGEZE PAGESA MBI 1000 EURO

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes

Rroga: 1,000 Euro/muaj
Shiko Punën
product image

Kerkohen te punesohen Agjente ne gjuhet Anglisht, Greqisht. Gjermanist, Frangjisht

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri

Rroga: 600 Euro/muaj
Shiko Punën
product image

Kerkohen te punesohen 50 operatore ne gjuhet : anglisht dhe italisht.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Rroga: 500 Euro/muaj
Shiko Punën
product image

SHITESE NE BUTIK

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Rroga: Me Marreveshje
Shiko Punën
product image

🛑 Mos kerko me poshte por ndalo tek ne ✋

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Rroga: 1,000 Euro/muaj
Shiko Punën
product image

Jeni lodhur nga COLD-i, ejani dhe punoni HOT Leads | Anglisht, Greqisht, Spanjisht dhe Italisht | 🙈

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko

Rroga: 700 Euro/muaj
Shiko Punën
product image

Dea Cafe kerkon te punesoje Kamarier/e, Banakier/e dhe Sanitare

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Rroga: Me Marreveshje
Shiko Punën
product image

Kerkohen te punesohen Operator/e Italisht

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Rroga: Me Marreveshje
Shiko Punën
product image

Tirane, ofroj vend pune Konsulent\e Imobiliar (Rroga baze + bonus )

Rruga e Durresit/Zogu i zi

Rroga: 40,000 Leke/muaj
Shiko Punën
product image

📣 Big Market kerkon te punesoje vajza dhe djem

Kodra e Diellit

Rroga: Me Marreveshje
Shiko Punën
product image

IXPIRA shpk kerkon te punesoje 3 Agent Booking, 1 Ndihmes financiere dhe 1 Data Entry

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes

Rroga: Me Marreveshje
Shiko Punën
product image

Primus Gradus kerkon te punesoje Edukatore

Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe

Rroga: Me Marreveshje
Shiko Punën
product image

Market Juli kerkon te punesoje Kasiere dhe Sistemuese

Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta

Rroga: 50,000 Leke/muaj
Shiko Punën
product image

🏖️☀️Godija Hotel & Suites kerkon te zgjeroje stafin 0674148879

Velipoje

Rroga: Me Marreveshje
Shiko Punën
product image

Kerkohen te punesohet staf per restorant

Qender

Rroga: 2,000 Euro/muaj
Shiko Punën
product image

AgroTek kerkon te zgjeroje staf

Zone Periferike

Rroga: Me Marreveshje
Shiko Punën
product image

GlassGo Lounge kerkon te punesoje Banakier/e, Kuzhunier/e, Kamarier/e

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio

Rroga: 40,000 Leke/muaj
Shiko Punën
product image

🐟HOTEL COMFORT BY BLUMARE kerkon te punesojeShef kuzhine dhe  Shef salle

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Rroga: Me Marreveshje
Shiko Punën
product image

Kerkohet agjent/e imobiliare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes

Rroga: 1,000 Euro/muaj
Shiko Punën
product image

CREDITAL kerkon te punesoje Operator per rekuperimin e kredive (nga zyra dhe nga terreni)

Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe

Rroga: Me Marreveshje
Shiko Punën
product image

Kerkohen operatore INBOUND Sherbim klienti ne gjuhen Angleze

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Rroga: Me Marreveshje
Shiko Punën
product image

Kërkohen operatorë (Venditore Digitale) - ITALISHT 4 - 6 ose 8 Ore/dite

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Rroga: Me Marreveshje
Shiko Punën
product image

📣 Kerkohen te punesohen Agjente telefonik per te gjitha gjuhet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes

Rroga: Me Marreveshje
Shiko Punën
product image

Lake View kerkon te punesoje Banakier/e, Kamarier dhe Pjatalarese

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Rroga: 55,000 Leke/muaj
Shiko Punën
product image

Kerkohen te punesohen 50 operatore ne gjuhen: Greqisht

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes

Rroga: 600 Euro/muaj
Shiko Punën
product image

Amo Bar kerkon te punesoje Kuzhinier per snack, Kamarier, Banakier dhe Sanitare

Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta

Rroga: 80,000 Leke/muaj
Shiko Punën
product image

Zdrava 07 kerkon te punesoje Shitese ne Showroom

Zone Periferike

Rroga: 38,000 Leke/muaj
Shiko Punën
product image

Le Bon Tirana kerkon te zgjeroje stafin

Rruga e Durresit/Zogu i zi

Rroga: Me Marreveshje
Shiko Punën
product image

Call Center Agent (m/w/d)

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Rroga: 850 Euro/muaj
Shiko Punën
product image

Stockholm Coffee&Lounge kerkon te punesoje Kamarier/e

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes

Rroga: Me Marreveshje
Shiko Punën
product image

Someg Bakery po kerkon te zgjeroje stafin

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri

Rroga: Me Marreveshje
Shiko Punën
Faqja Kryesore
Kurse/Provime Online
Shërbimet
Menu Kryesore