Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Tirana Free Wifi

Pershendetje! Lexova se ne qytetin studenti, studentet do te kene akses interneti pa pagese ne dhomat e konvikteve. Kur u perpoqa te lidhesha, emri del si ne titull, por duhet te futesh me nje email dhe emer perdoruesi. Ne website, thuhet se eshte mundesuar nga Tring. Per kete, duhet bere ndonje regjistrim, te merret ndonje karte a dicka? Ju lutem me jepni informacion lidhur me kete teme.
Faleminderit


Lini një përgjigje