Regjistrohu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin. Të jesh pjesë e Portalit Studentor do të thotë të jesh gjithmonë i informuar për të rejat e fundit rreth arismit dhe rreth gjërave që të interesojnë si dhe të jesh gjithmonë i përgatitur.

Kyçu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin.

Kam harruar fjalëkalimin

Harruat fjalëkalimin tuaj? Ju lutem vendosni email-in tuaj. Ju do të merni një link ku mund të rivendosni fjalëkalimin tuaj.

Ju duhet të kyçeni për të postuar.

Student në Universitet

SQARIM PER FITUESIT

Pershendetje,

Duke pare qe shume prej jush kerkojne te dine se si mund ta shohin a jane fitues dhe se ne cilat programe jane fitues, do t’ju rekomandoja qe te prisnit daten 30 Gusht kur portali U-Albania te hapet dhe ju te keni mundesine te kontrolloni deget ku jeni fitues si edhe renditjen tuaj ne liste.

Sa per renditjet paraprake, do ti postojme te gjitha listat gjate dites se sotme.

Me shume informacion do te vije pasi te hapet portali U-Albania, keshtu qe ju lutem beni durim!

Nese keni pyetje komentoni me poshte.

Shpërnda
 1. Ju lutem kisha nje pyetje. A eshte i detyrueshem ai vertetimi i notave nga zyra arsimore per dokumentacionin e nevojshem per regjistrim ne universitet apo mjafton diploma dhe certifikata e notave e noterizuar???

  • 0
 2. @Gevio Tabaku jam renditur ne vendin e 462 ne stomatologji,mendon se e fitoj dhe ne cfaze?

  • 0
 3. Jam renditur ne vendin e 875 ne stomatologji ne cfar faze do mund ta fitoj ??? Nje pergjigje ju lutem .

  • 0
 4. Un jam shapllur fituese tek lista paraprake a do te jem fituese edhe tek u albania kendi maturantit ?ju lmt nje prgj

  • 0
 5. Nuk mund te shpallemi fitues vetem ne nje dege dreqi e mori…nje Nxenes me mesatare mbi 9.5 shpallet fitues ne 10 dege nderkohe be me mesatare 8.8 na zihet vendi n secilen prej 10 degeve qe kemi hedhur

  • 0
 6. Themelues i Portalit Studentor.

  Si ka mundësi që imazheria ka vendosur tem 45vende mbi vijën e kuqe ndërkohë që nr i aplikanteve edhe i lartë????!

  • 0
 7. Listat e dates 30 do vazhdojne te jene edhe gjate fazes te pare ne datat 2-3 shtator apo ne kto data do publikohen renditjet e tjera?

  • 0

Lini një përgjigje