Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

SQARIM PER FITUESIT

Pershendetje,

Duke pare qe shume prej jush kerkojne te dine se si mund ta shohin a jane fitues dhe se ne cilat programe jane fitues, do t’ju rekomandoja qe te prisnit daten 30 Gusht kur portali U-Albania te hapet dhe ju te keni mundesine te kontrolloni deget ku jeni fitues si edhe renditjen tuaj ne liste.

Sa per renditjet paraprake, do ti postojme te gjitha listat gjate dites se sotme.

Me shume informacion do te vije pasi te hapet portali U-Albania, keshtu qe ju lutem beni durim!

Nese keni pyetje komentoni me poshte.


Comments ( 30 )

 1. Anonim

  Edhe lista per mjekesi sot publikohet ??

 2. Listat e dates 30 do vazhdojne te jene edhe gjate fazes te pare ne datat 2-3 shtator apo ne kto data do publikohen renditjet e tjera?

 3. Anonim

  Në çfarë datash i bie faza 3 e mjeksisë?

 4. Çfare dokumentesh duhen per tu regjistruar ne universitet?

 5. Jam 51 vende posht vijes se kuqe ne mjekesi, mendoni se mund ta kap?

 6. Si ka mundësi që imazheria ka vendosur tem 45vende mbi vijën e kuqe ndërkohë që nr i aplikanteve edhe i lartë????!

 7. Nuk mund te shpallemi fitues vetem ne nje dege dreqi e mori…nje Nxenes me mesatare mbi 9.5 shpallet fitues ne 10 dege nderkohe be me mesatare 8.8 na zihet vendi n secilen prej 10 degeve qe kemi hedhur

 8. Kam msataren vkm 9.32 a mund ta fitoj informatik ekonomike

 9. Mesataren e 3 viteve e kam 9.59 cilat deg mund te fitoj ju lutem.

 10. Un jam shapllur fituese tek lista paraprake a do te jem fituese edhe tek u albania kendi maturantit ?ju lmt nje prgj

 11. Anonim

  Jam renditur ne vendin e 875 ne stomatologji ne cfar faze do mund ta fitoj ??? Nje pergjigje ju lutem .

   • Anonim

    Faleminderit per kurajon .Ishalla ste del dhe ty ajo qe do me fal se u ngaterrova ishalla te del.

    • Anonim

     Vet e kerkove. Kisha renditje 100 here me te mire se ty dhe prap the nuk e fiton. Thjesht po i besoj analizes tende

     • Anonim

      Po bravo per rezultatet e larta te tuat . Mjekesin e duan te gjith ata qe jan siper vijes se kuqe dhe ti je pak larg prandaj te thash se fiton ndersa per stomatologjin esht ndryshe njeri acarues

     • Anonim

      Mjeksinë nuk e duan të gjithë ata sipër vijës. Lexova tek një komentues dhe e verifikova se në vitin 2017-2018 deri në fazën e fundit hynë deri tek i 354, 84 vende poshtë kufirit prej 270 të kohës. Edhe vjet kanë qenë më shumë se 70 (72) fitues që nuk e zgjodhën mjeksinë. Në fakt, nuk i uroj keq askujt dhe tani po të flas realisht, SHPRESOJ TË FITOSH ÇFARË TË DO ZEMRA, thjesht nuk më pëlqeu që komentove pa i ditur mirë statistikat e viteve të kaluara duke nxituar të më zhgënjeje pa bazë dhe ndoshta e teprova pak me komentin në një situatë kaq delikate dhe stresuese. Gjithë të mirat dhe fitofsh çfarë të kesh qejf më shumë.

     • Anonim

      Faleminderit njeri acarues 🤣🤣

 12. kam mesatare 9.7,a e kap dot financen??

 13. @Gevio Tabaku jam renditur ne vendin e 462 ne stomatologji,mendon se e fitoj dhe ne cfaze?

 14. Jam e 443 ne inf te prgj shkoder a mendoni se mund ta kap? Nje prgj ju ltm

 15. Ju lutem kisha nje pyetje. A eshte i detyrueshem ai vertetimi i notave nga zyra arsimore per dokumentacionin e nevojshem per regjistrim ne universitet apo mjafton diploma dhe certifikata e notave e noterizuar???

Lini një përgjigje