Regjistrohu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin. Të jesh pjesë e Portalit Studentor do të thotë të jesh gjithmonë i informuar për të rejat e fundit rreth arismit dhe rreth gjërave që të interesojnë si dhe të jesh gjithmonë i përgatitur.

Kyçu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin.

Forgot Password

Harruat fjalëkalimin tuaj? Ju lutem vendosni email-in tuaj. Ju do të merni një link ku mund të rivendosni fjalëkalimin tuaj.

Ju duhet të kyçeni për të postuar.

Sondazh

Si ishte provimi i Gjuhe-Letersise?

Rezultatet e sondazhit

8.16%I thjeshtë ( 4 voters )
91.84%I vështirë ( 45 voters )
Bazuar në 49 Votes

Merni pjesë në sondazh. Zgjidhni përgjigjen tuaj.

Pësrhëndetje të gjithëve,

Maturantë, ju uroj suksese në provimin e sotëm dhe suksese në vazhdim!
Sipas jush, si ishte provimi i sotëm? Kishte vështirësi? A ishte koha e mjaftueshme për ta realizuar?

Faleminderit, ju ftoj të bëjmë një bashkëbisedim lidhur me provimin e sotëm këtu 🙂

Shpërnda
 1. Ishte shume i ngarkuar.
  Nga pjesa e gjuhes nuk kishte nje pyetje te mirfillte gjuhesore po ca alternativa shume kot qe na kane ngaterruar.Me duhet te lexoja ato alternativat nga 2 rreshta secila nga 4 here pa te ktheja pergjigje.
  Koha nuk mjaftonte😑

  • 0
 2. Ishte provimi me i padeshirueshem per te tere. Ishim shume te tensionuar se kishte shume volum dhe pjesa e Gjergj Fishtes me mire te mos ishte fare se do te na penalizoje. Une mendoja se testet kontrolloheshin per nga mjaftimi i kohes etj ,para se te shperndaheshin , por ky i yni duket qe s’eshte marre fare parasysh me justifikimin qe eshte eksperiment

  • 0
 3. provim kotiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii supper super i veshtireeeeeeeeeeeeeeeeeee plot stres

  • 0
 4. Unee mendoj se ishte super i veshtire…me vinte te qajaa ne disa momente pasi nga leximi i shume fragmenteve nuk po perqendrohesha dottt

  • 0

Lini një përgjigje