Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Si eshte eksperienca juaj ne universitet deri me tani?

Përshëndetje të gjithëve,

Duke qënë se ka kaluar 1 muaj e pak që kur ju keni filluar universitetin desha t’ju pyesja të gjithëve se si ju duket deri më tani?

Le ta kthejmë këtë postim në një bisedë ku ju të mund të tregoni se si po ia kaloni tashmë që jeni studentë 🙂


koment ( 1 )

  1. Sigurisht qe fillimi eshte pak I veshtire, ka shume ngarkese ne krahasim me ate qe kemi patur.

Lini një përgjigje