Regjistrohu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin. Të jesh pjesë e Portalit Studentor do të thotë të jesh gjithmonë i informuar për të rejat e fundit rreth arismit dhe rreth gjërave që të interesojnë si dhe të jesh gjithmonë i përgatitur.

Kyçu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin.

Forgot Password

Harruat fjalëkalimin tuaj? Ju lutem vendosni email-in tuaj. Ju do të merni një link ku mund të rivendosni fjalëkalimin tuaj.

Ju duhet të kyçeni për të postuar.

Një Anonim

Shperblim ??

Ju qe u munduat e punuat per te kapur mjeksine dhe e kapet BRAVO .
Ju qe enderruat te beheshit doktor dhe fale mikut .shkolles.lekut u bete Bravo (jemi ne Shqiperi )
Por ka nga ata si une qe punuan e u munduan. Sakrifikuan shoqerine. Shendetin. ..e ndenjen mbi LibrA dhe nuk e kapet.Ok mund te kene kapur nje dege shume te mire ku do ia dalin mbane …por nuk eshte ajo dega per te cilen punuan .
Une provimet I bera ne nje palester ku adm nuk hapen as dyer e as dritare ..ishte si vdekje ..
Nen ate vape e stres une ne nje moment harrova sa shume isha munduar ….paniku ishte I pashmangshem. ..isha I pergatitur nga njohurite e dijet. ..por jo per kontrollin e emocioneve …Kjo me kushtoi shtrenjt .
Por me e Keqja esht se Nese do perseritej une do mesoja dhe 1000 here njesoj …p.o. aq fort ..por kte here sdo I lijA emocionet tme rrembenin cdo gje

Shpërnda
 1. eshte mese e verte kam punuar shume per te arritur qellimet e mia dhe si perfundim me doli vetem infermieria qe se dua aspak gjithsesi jam gati ta djeg dhe konkuroj prap sepse dega qe kam ose me sakte dega qe u rregjitrova sepse kisha frik se mos ngelja nuk me pelqen aspak.
  Po ju do kunkuroni perseri?

  • 0
 2. Unë personalisht isha gjithë javën e provimeve e sëmurë, kam dalur nga spitali vetëm 3dite pas një operacioni për të shkuar në provim. Që të mos mjaftonte kjo, vapa përvëluese, stresi, efekti i qetësuesve, zhurmat, paqartësitë, rrëmuja që u shkaktua nga mos mirë menaxhimi i situatave që ndodhen aty, në sallën e provimeve vinin kopje të cilat shkonin në duart e atyre që kishin mik dhe jo dije. Unë u penalizova duke humbur mjekësinë. Kjo më shkatërroi edhe me shume. Nga ato provime mora jo vetëm një notë që nuk tregonte në asnjë mënyrë aftësitë e mia, por nga ato provime fitova edhe ca ditë plus në spital, humba shpresën dhe besimin se një ditë ky vend mund të bëhet. Akoma pa filluar universiteti pres ditën kur ta mbaroj dhe të largohem nga ky vend. Ka edhe të tjerë që mezi e presin atë ditë, a po jo???! 😉

  • 0
 3. Jam mundur shume por ja qe perfundova tek fakulteti i drejtesise ne te cilin kishte plot nxenes me mesatare 7.Jam e sigurt qe meritoja me shume por ja qe disa te tjere fale mbiemrit ,parase se tyre na e kaluan.Kjo eshte Shqiperia jone.Nuk kemi c’te bejme.
  Suksese

  • 0
 4. Shume e drejte ka te tjere qe meritonin te merrnin shume me pak se ne edhe gjate viteve te shkolles,une per vete jam munduar pafundesisht shume e kur vjen puna per deget marrim te njejten ose me shume

  • 0

Lini një përgjigje