Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Provimi pranues te arkitektura

Provimi qe do mbahet tek fakulteti i arkitektures eshte me 20 gusht.Cfare ndodh nese ne nuk marrim pjese ne kete provim a kemi shance per ta fituar me ket dege apo jo?ku mund te aplikojm ?Te ma dergoje ndonje linkun se ku aplikohet.Ju lutem sa me shum pergjigje.


Comments ( 3 )

 1. Aplikim ??
  Universiteti i arkitektures e ka nxjerr listen e nxenesve qe do japin provim
  Kontakto universitetin per nje informacion te sakte

 2. Anonim

  Nuk besoj se ke shnace ta fitosh nqs nuk e ben provimin

 3. Mesa di un universiteti ka publikuar listen e kandidateve qe do japin provimin pranues
  Nuk besoj se mund te pranohesh pa dhen provimin

Lini një përgjigje