Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Provimet e matures

Kur del skema e vleresimit te provimit te gjuhes dhe letersise,ju lutem?

koment ( 1 )

  1. Gevio Tabaku

    Duhet të dali për pak momente. Do e postojmë sapo te dali pa merak 🙂

Lini një përgjigje