Regjistrohu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin. Të jesh pjesë e Portalit Studentor do të thotë të jesh gjithmonë i informuar për të rejat e fundit rreth arismit dhe rreth gjërave që të interesojnë si dhe të jesh gjithmonë i përgatitur.

Kyçu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin.

Forgot Password

Harruat fjalëkalimin tuaj? Ju lutem vendosni email-in tuaj. Ju do të merni një link ku mund të rivendosni fjalëkalimin tuaj.

Ju duhet të kyçeni për të postuar.

Sondazh

Podcast – Jepni mendimin tuaj

Rezultatet e sondazhit

95.24%Po ( 40 voters )
4.76%Jo ( 2 voters )
Bazuar në 42 Votes

Merni pjesë në sondazh. Zgjidhni përgjigjen tuaj.

Pershendetje,

Kemi menduar qe te nisim nje seri podcast (per ata qe nuk e dine, podcast jane episode qe degjohen vetem me ze. Eshte njesoj si te degjoni nje emision ne radio) qe do te kene lidhje me shkollen por edhe me diskutime te tjera qe do te jene shume interesante per ju.

Cfare mendimi keni per kete? Deshironi te bejme disa seri te tilla qe do te jene informuese por edhe humoristike per ju?

Faleminderit! Cdo koment, sygjerim ose kritike qe keni ju lutem shkruajeni te komentet, do na ndihmoje shume!

Shpërnda
  1. Ide e mire me duket .Sic ka then dhe “anonimi ” me lart duhet te tregoheni krijues ne temat e zgjedhura prej jush .

    • 0
  2. Besoj se do të ishte diçka interesante, veçanërisht nëse tregoheni krijues në zgjedhjen e temave.

    • 0

Lini një përgjigje