Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Përshtypjet tuaja për universitetin deri më tani

Përshëndetje miq,

Meqe kanë mbetur edhe shumë pak ditë deri sa të merrni pushimet e dimrit, desha t’ju pyesja se si ia keni kaluar deri më tani? Çfarë vështirësish keni hasur dhe çfarë po ju mundon? Si ju duket përditshmëria juaj tani që jeni studentë? Është shumë ndryshe nga çfarë ka qënë kur ishit në gjimnaz?


Lini një përgjigje