Regjistrohu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin. Të jesh pjesë e Portalit Studentor do të thotë të jesh gjithmonë i informuar për të rejat e fundit rreth arismit dhe rreth gjërave që të interesojnë si dhe të jesh gjithmonë i përgatitur.

Kyçu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin.

Forgot Password

Harruat fjalëkalimin tuaj? Ju lutem vendosni email-in tuaj. Ju do të merni një link ku mund të rivendosni fjalëkalimin tuaj.

Ju duhet të kyçeni për të postuar.

Pershendetje dua te bej nj njoftim.une jam ish maturante dhe si mund te vazhdojne proceduart pr rregj dh aplikm pr universitet?

Pershendetje.kush mund te me ndihmoni jam ish maturante dhe doja te pyesja si vajrojne procedurat pr plotesim formulari te ketij viti

Shpërnda
  1. Me mire interesohu te sekretaria e shkolles sepse jam shume i sigurt qe do mund te te japin te gjitha informacionet qe te duhen 🙂

    • 0

Lini një përgjigje