Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Perse notat e mia te matures nuk gjenden ?

Pasi bej hyrje ne aplikacion dhe kerkoj per notat e mia me del ne sfond nje tabel e cila thot qe notat e mia nuk gjenden


Comments ( 4 )

 1. Ada ada

  E ke fjalen per tek e-Albania ?

 2. Mikele Sali

  Po
  Edhe kur i kerkoj te portali dhe vendos kodin
  Prap notat nuk shfaqen

 3. Te portali studentor vendos ID personale. Duhet te klikosh te notat e matures,zgjidh testin dhe vendos ID.

 4. Student1

  ateher duhet te interesohesh te shkolla

Lini një përgjigje