Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Mjeksia

Pershendetje!Kam mesataren e tre viteve 9.86.Noten e tre lendve bilogji,kimi,fizik per tre vitet e kam 10 per te treja.Notat e marra ne provimet e matures jane 9;7;9; dhe provim me zgjedhje 10.A mund te pranohem ne fakultet me keto nota?


Numri i Komenteve ( 2 )

  1. Ka shum mundesi qe po

Lini një përgjigje