Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Mjeksia

Vertet thoni qe berja e lendes ne vit te 3 ndikon…ama te u albania hapni te mjeksia dhe del psh…biologji nota ndikon: JO…cfar dmth kjo? Ju lutem pergjigjuni pasi ta keni oar te u albania…mjekesi..kriteret


Comments ( 4 )

  1. Po e kam pare dhe une kte.por mungesa e nje lende te ul shum pike…
    Nje rast qe di une.nje goc kishte nota shum te mira por mungesa e kimise ne vit te tret i ulte shum pike

  2. Dhe mdikon pasi nuk mund te jene njesoj nje nx qe i ka ber me nje qe si ka ber..(mendimi im )

  3. Patjeter qe ndikon negativisht kjo gje(mungesa e njeres nga 3 lendet )

  4. Anonim

    nrml qe te ul pike nqs nuk e ke bere

Lini një përgjigje