Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Mjeksia

Nese nje lend se ke ber vit 3..shkruhet psh (10+10+0)/3? Apo (10 +10)/2?? Ju lutem nje pergjigje


Numri i Komenteve ( 3 )

  1. Anonim

    Shkruhet 10 +10+0/3

  2. Ajo e para.pasi nese do ishte tjetra sdo bente dallim nje qe e ka ber me nje nx qe se ka bere

Lini një përgjigje