Regjistrohu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin. Të jesh pjesë e Portalit Studentor do të thotë të jesh gjithmonë i informuar për të rejat e fundit rreth arismit dhe rreth gjërave që të interesojnë si dhe të jesh gjithmonë i përgatitur.

Kyçu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin.

Kam harruar fjalëkalimin

Harruat fjalëkalimin tuaj? Ju lutem vendosni email-in tuaj. Ju do të merni një link ku mund të rivendosni fjalëkalimin tuaj.

Ju duhet të kyçeni për të bërë një pyetje.

A ia vlen te vazhdosh per mjekesi?
Jam me 10-ta por sme pelqen edhe aq shume kimia,mendoj se do jete shume e veshtire

Shpërnda
  1. Edhe un dua te vazhdoj mjekesin dhe kimia eshte nje lend qe nuk me pelqen.
    E gjitha varet ne dashurine qe ti ke ndaj ketij profesioni!! Nese deshiron vertet qe ne te ardhmen te jesh nje mjeke, shikoje kimin si sfide!! Rrite orarin e studimit te saj dhe sa here qe te hapesh kimin kujto se kush mund te jesh ne te ardhmen fale saj! 😊☺

    • 0
Lini një përgjigje

Lini një përgjigje

Shfleto

DOLI SKEMA E VLERESIMIT PER MATEMATIKE ->KLIKO KETU
+