Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Mjekësia

Pershendetje,do te doja te dija nese arrij te regjistrohem dot ne mjekese te pergjithshme apo infermieri kur kam 9.97 mesatare dhe provime 9.4/ 8.6 /9.5 /9.95?


Comments ( 2 )

  1. Student1

    po ke mundesi ti kapesh te dyja

  2. Student1

    Infermierine 1000% te sig e ke

Lini një përgjigje