Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Mesatarja

Pershendetje,
per ata 380 me mesatare mbi 9.5,ishte fjala per mesatare VKM apo per MSH


Comments ( 5 )

  1. Edhe un per Vkm besoj por disa mendojnë se esht per mes provime

  2. Joo behet fjale per MSH .i dergova vete email rezana vrapit dhe ma konfirmoi qe eshte per provimet e matures

  3. Anonim

    per Msh eshte thene

Lini një përgjigje