Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Mesatare mbi 9.5

Nga 382 nx me mesatare provimi mbi 9.5 sa mendoni se do zgjedhin mjekesin???
Po vjet kaq nx e kan pasur mesataren mbi 9.5 ??
Faleminderit paraprakisht


Comments ( 7 )

  1. Normalisht qe te gjithe qe kan mesataren aq per nje dege te tille luftojne. Nje nx me ms mbi 9.5 nuk zgjedh dege te thjeshta. Mjeksia gjithmone ka nje qene nje lufte konkurimi

  2. Nuk mendoj qe te gjithe do shkojn per mjeksi apo deg te mjeksis sepse ka nga ata nx (perfshir dhe veten time) qe e kan vendosur me koh se cfare drejtimi dhe cfare shkolle do ndjekin
    Dhe jo te gjithe duam mjeksiii edhe pse I kemi notat e larta

  3. Nje nx me mes mbi 9.5 mund te zgjedh dhe dege shum te mira…..
    Por jo mjeksine

  4. Sapo lexova nje koment te dikujt qe kishte vkm 9.8 (qe se ve ne dyshim qe e kap mjeksin ) por do te hidhte inxh informatike ( qe nuk eshte dege e thjesht )

  5. Une mendoj se ketu ne Shqiperi esht me mir te zgjedhesh inxhinierit te ofrojnë me shum mundësi pune .Kërkon shum pune mjekesia ,shum vite shkoll .Familjet shqiptare kan ngel vetem me mjekesin dhe i orientojnë femijet drejt asaj dege ,por un njoh disa te afërmit e mi jasht qe tregojne se deget me te kerkuarat janë ato te teknologjisë .

Lini një përgjigje