Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

matura

psh ja, ne vitin e dyt gjimnaz. Doja te dija a mund te zgjedh tikun per provim me zgjedhje ne vitin e tret???????????????????????????????


Comments ( 3 )

 1. Gevio Tabaku

  Përshëndetje Blendi,
  Ndoshta kur te jesh në vit të tretë do të ketë ndryshimë, por këtë vit maturantët mund të zgjedhin vetëm këto lëndë për provimin me zgjedhje:
  1. Kimi
  2. Fizikë
  3. Biologji
  4. Histori
  5. Gjeografi
  6. Qytetari dhe psikologji
  7. Filozofi dhe sociologji
  8. Ekonomi
  Siç edhe thashë më sipër këto lëndë janë vetëm për këtë vit, ndoshta vitin tjetër do të ketë ndryshime.

 2. blendi

  Ok shm faleminderit shpresoj qe ta perfshijne vitin tjeter pasi per ne qe kemi deshire te zgjedhim teknologjin e informacionit e komunikimit na duhet te zgjedhim midis kimi fizik per provim shum te veshtira

 3. Student1

  Kete vit nuk ka qene por qe duhej te ishte

Lini një përgjigje