Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Librat

Pershendetje kur i marrim librat ne studentet e vitit te pare?


koment ( 1 )

  1. Gevio Tabaku

    Do t’ju lajmerojne pedagoget e cdo lende se cfare libri duhet te blini. Zakonisht librat gjendet te Libri Universitar nese je ne Tirane.

Lini një përgjigje