Regjistrohu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin. Të jesh pjesë e Portalit Studentor do të thotë të jesh gjithmonë i informuar për të rejat e fundit rreth arismit dhe rreth gjërave që të interesojnë si dhe të jesh gjithmonë i përgatitur.

Kyçu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin.

Kam harruar fjalëkalimin

Harruat fjalëkalimin tuaj? Ju lutem vendosni email-in tuaj. Ju do të merni një link ku mund të rivendosni fjalëkalimin tuaj.

Ju duhet të kyçeni për të postuar.

Një Anonim

Librat mjekesi e pergjithshme viti 1

Pershendetje,Jam studente e vitit te pare dega mjekesi e pergjithshme dhe kerkoj te blej libra nga vitet e dyta normalisht me gjysme cmimi.A eshte ndonjeri ketu qe mund te mi ofroje..nese po ju lumtem te komentoni

Shpërnda
  1. Student në Universitet Themelues i Portalit Studentor.

    Pershendetje,
    Egziston nje seksion ne portalin tone qe mund te besh kerkese per libra.
    Kliko ketu: https://www.portalistudentor.al/shisni-librat-tuaj-te-vjeter/bli-libra-te-perdorur-universitet/

    • 0

Lini një përgjigje