Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Libra parapergatitor

Doja te dija cfare librash biologjie me ushtrime si parapergatitje per provimin e matures me zgjedhje keni hasur?Ndonje botim i vecante?Ose kush autor e ka shkruar


Comments ( 3 )

  1. Flutura Malo ka bere libra biologjie per maturen

  2. Flutura Malo ka nxjerr liber per kurrikulen e re per kte vit dmth, eshte si celsi i gjuhes apo matematikes

Lini një përgjigje