Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Lenda me e veshtire

Cila eshte cilesia si ” lenda me e veshtire” ne mjekesine e pergjithshme?


Numri i Komenteve ( 4 )

  1. Anonim

    Anatomia mjekesore besoj .Prit te kthejne pergjigje “doktorat e ardhshem” ata e din me mir .😉

  2. Une kam prindin mjek dhe vellain . Me kan then qe shume e veshtire esht anatomia e trupit te njeriut dhe pharmakologjia .

  3. Une mora nje dege te ekonomikut .

Lini një përgjigje