Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Largimi

Me falni per shqetesimin serisht .
Si mund te largohem nga portali ??????


koment ( 1 )

  1. Gevio Tabaku

    Diana, per shkak se ke bere disa postime si edhe ke komentuar ne postime te tjera, llogaria jote nuk mund te fshihet. Gjithsesi, nese deshiron qe te fshijme ndonje positm ose koment specifik, te lutem me dergo mesazh ketu ne portal, ose dergo email tek [email protected].
    Faleminderit.

Lini një përgjigje