Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Kuriozitet

A e di ndonjeri prej jush sa ka qen vkm e fundit fituese vjet ne stomatologji??


koment ( 1 )

  1. Anonim

    jo por nuk e besoj se eshte nen 9,4-9,3

Lini një përgjigje