Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Kur meren diplomat e matures ???

Kur meren diplomat e matures???


Comments ( 2 )

  1. Gevio Tabaku

    Mesa mbaj mend une diku nga fund Gushti fillim Shtatori por nuk jam i sigurte.

  2. Student1

    kete info mun ta merrni nga shkolla

Lini një përgjigje