Pershendetje, nese jeni duke kerkuar per te gjetur kendin e maturantit ju lutem te klikoni mbi kete link: https://ualbania.al/Home/Kendi


A ju del edhe ju ky bishkrim edhe a duhet te shikojm kete nese jemi fitues se nder vitet e tjr eshte shkruajtur ID tek kendi i maturantit dhe eshte shfaq kolona me deget fituese flm nese me ktheni prgj ?