Regjistrohu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin. Të jesh pjesë e Portalit Studentor do të thotë të jesh gjithmonë i informuar për të rejat e fundit rreth arismit dhe rreth gjërave që të interesojnë si dhe të jesh gjithmonë i përgatitur.

Kyçu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin.

Kam harruar fjalëkalimin

Harruat fjalëkalimin tuaj? Ju lutem vendosni email-in tuaj. Ju do të merni një link ku mund të rivendosni fjalëkalimin tuaj.

Ju duhet të kyçeni për të postuar.

Një Anonim

Informatik ekonomike

A kapet me VKM 9.72 por provim me zgjedhje biologji?

Shpërnda
 1. Prap nuk besoj ta kap me te pare. Besoj pas fazes se pare ose te dyte nese do e pres

  • 0
 2. Vkm e ke te larte
  Un kam vkm 9,8 kam hedhur mjeksin, ing informatike, …. etj
  Por un personalisht do zgjedh ing informatike dhe jo mjeksi sepse eshte me e shkurter si shkolle dhe ka shum me shum mundesi punesimi

  • 0
 3. Ca flet more . Ti jo informatik ekonomike por dhe mjeksine e ke ne xhep me ate vkm

  • 0
 4. E kam hedhur mjekesine . Biologji e mora 9.8 provimin . Te gjitha notat fizik kimi biologji 10 I kam nxjerr e nota me e ulet ne provim 9.00 ne letersi po kam frike se sdo e kap dot

  • 0
 5. Po besoj se kapet, po pse nuk zgjodhe fiziken qe te kishe me shum pik ??

  • 0
Lini një përgjigje

Lini një përgjigje

Shfleto