Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Informacion mbi raundin e dyte te aplikimit.

Pershendetje, kam 2 pyetje, Kur zhvillohet raundi i dyte per regjistrim dhe ne qofte se je regjistruar ne nje dege, pra omenatalisht je i regjistruar a mund te cregjistrohesh dhe te konkurosh ne raund te dyte? Faleminderit/


koment ( 1 )

  1. Anonim

    Rregjistrimet ne raundin e dyte zhvillohen ne datat 30shtator -9tetor .Crregjistrimi nuk behet ne asnje date tjeter pervec dates 16 shtator ,nqs nuk je crregjistruar ne kete dat me vjen keq, por nuk konkuron dot per ne raundin e dyte .

Lini një përgjigje