Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Imazheri apo infermieri

Cila deg sipas mendimit tuaj ja vlen ,qe esht me e veshtir ??


koment ( 1 )

  1. gvtk

    Ne kete moment qe po flasim ke me shume mundesi punesimi me infermierine. Gjithsesi une jam i mendimit qe duhet te zgjedhesh ate qe ti pelqen me shume.

Lini një përgjigje