Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Help

Jam diku tek 720 ne degen informatike ekonomike
Gjithsej Jan 240 kuota
A jam shanse ta fitoj??
Ju lutem jeni mendimin tuaj


koment ( 1 )

  1. Në raundin e dytë besoj, por gjithçka varet nga kuotat

Lini një përgjigje