Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Financa

Si mendoni ke kam m shum shance te kap informatiken me 35kuota jam 414 apo financen me 71 jm 225????


Comments ( 6 )

  1. Gevio Tabaku

    Duke qene se fazat jane drejt perfundimit, nuk mendoj se ke shance te fitosh. Gjithsesi mund te provosh perseri ne raund te dyte.

  2. Nje Anonim

    Sot jam 99 nga 75 kuota te lira ne ekonomiks 🙂

Lini një përgjigje