Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Fakulteti ekonomik

Pershendetje! Mesatarja (3 viteve + provimeve matures) 8.79 a mund te kap financen me kete mesatare nderkohe qe provimin me zgjedhje biologji nota 9.55


Comments ( 2 )

  1. Gevio Tabaku

    Eshte pak veshtire ta kapesh por mos i humb shpresat sepse ke shance 🙂

  2. Student1

    ke mundesi ta kapesh

Lini një përgjigje