Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

drejtesia

Pershendetje me mesataren e VKM 8.71 a me del drejtesia ne raundin e pare?


Comments ( 7 )

  1. Ne raundin e pare nuk e besoj. Vjet kusherira ime e kishte VKM 8.83 dhe e kapi drejtesine ne raundin e 4, po varet edhe nga mesataret e historise, qytetarise, anglishtes, letersise dhe ekonomise. Gjss ishalla ke fat!

Lini një përgjigje