Regjistrohu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin. Të jesh pjesë e Portalit Studentor do të thotë të jesh gjithmonë i informuar për të rejat e fundit rreth arismit dhe rreth gjërave që të interesojnë si dhe të jesh gjithmonë i përgatitur.

Kyçu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin.

Kam harruar fjalëkalimin

Harruat fjalëkalimin tuaj? Ju lutem vendosni email-in tuaj. Ju do të merni një link ku mund të rivendosni fjalëkalimin tuaj.

Ju duhet të kyçeni për të postuar.

Sondazh
Student në Universitet

Diskutim rreth provimit të Matematikës

Merni pjesë në sondazh. Zgjidhni përgjigjen tuaj.

Maturantë, ju uroj shumë suksese në provimin e sotëm dhe gjithashtu në vazhdim 🙂

Le të diskutojmë këtu rreth provimit të sotëm. Si ishte provimi? A patët vështirësi në zgjidhjen e tij?
Pash që shumë ankoheshin se nuk kishin fletë të bardhë për të zgjidhur ushtrimet, e vërtetë është kjo?

Skemat e vlerësimit dalin shumë shpejtë, zakonisht 4 orë pas përfundimit të testit.

Shpërnda
 1. S’habitem fare ne shqiperi gjithcka mbrapsht behet😂

  • 4
 2. Doja te dija se kur dalin notat e provimit te Anglishtes

  Provimi i minimatures

  • 0
 3. Une mendoj se ne krahasim me tezen e letersise ky provim ishtee mesatar.. Une pervete i bera te gjitha..mezi po pres te shoh celesin..Eshte e vertete qe nuk kishte flete te bardhe per te bere veprimet por un i beja aty anash pergjigjes ose i fshija gabimet,,edhe pse ishte mjaft e nevojshme te kishim nje flete per te shkruar

  • -4
 4. nuk mund ta quajme problem fleten e bardhe pasi mund ti benim llogarite edhe me laps e ta fshinim prape

  • -8
Lini një përgjigje

Lini një përgjigje

Shfleto