Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

diploma

mbetesit pasi bejn provimet ne vjesht kur ju del diploma?


Comments ( 2 )

  1. Gevio Tabaku

    Duhet te interesohesh te shkolla pasi cdo shkolle ka datat e veta qe i dorezon.

  2. Student1

    mund ta marresh te shkolla kete info

Lini një përgjigje