Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Data e rifillimit te mesimit

Pershendetje. Ka ndokush informacion te sakte per fillimin e mesimit ne FEUT?

Faleminderit


koment ( 1 )

  1. Gevio Tabaku

    Neser, pra me date 6 dhjetor duhet te filloje.

Lini një përgjigje