Pershendetje.Jam regjistruar ne IAL ne nje x dege qe ne raund te 1 por jam penduar dhe dua te crregjistrohem por afati ka qene vtm me dt 16 shtator.A keni info kur mund te crregjistrohem gjate vitit akademik ne menyre qe te kem mundesi te aplikoj vitin tjt per degen qe dua?Faleminderit paraprakisht.

1 Koment

  1. Mendoj se duhet te pyesesh te sekretaria per kete. E vetmja menyre qe te “cregjistrohesh” ne kete moment eshte duke u terhequr nga dega. Perseri, fol me sekretarine se do dine ata se cfare te bejne.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar*

Posto koment