Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Crregjistrimi.

Pershendetje.Jam regjistruar ne IAL ne nje x dege qe ne raund te 1 por jam penduar dhe dua te crregjistrohem por afati ka qene vtm me dt 16 shtator.A keni info kur mund te crregjistrohem gjate vitit akademik ne menyre qe te kem mundesi te aplikoj vitin tjt per degen qe dua?Faleminderit paraprakisht.


koment ( 1 )

  1. Gevio Tabaku

    Mendoj se duhet te pyesesh te sekretaria per kete. E vetmja menyre qe te “cregjistrohesh” ne kete moment eshte duke u terhequr nga dega. Perseri, fol me sekretarine se do dine ata se cfare te bejne.

Lini një përgjigje