Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Cfare mund te punoj me pune sociale?

Pershendetje, cfare pune mund te bej nese e vazhdoj shkollen per pune sociale?

Puna sociale eshte vetem per te punuar ne bashki apo ka edhe mundesi te tjera?


koment ( 1 )

  1. ke shume mundesi per te punuar

Lini një përgjigje