Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Cfare mesatare me duhet per inxhineri?

Persh,cfare mesatare me duhet per inxhinierine e ndertimit? Ose per ndonje inxh tjeter?


Comments ( 2 )

  1. carli

    pervec mesatares se 3 viteve, duhet gje edhe ne provime te dalesh mire, e pakta te kesh vkm 9.5

Lini një përgjigje