Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

ArkitekturaaaaaaaAaa

Nje prgj ju lutem
Si mund te behem pjese e provimit te arkitektures qe do zhvillohet me date 20.pashe disa lista qe kishte nxjerre fakulteti po une nuk isha tek ato lista nderkohe une kam aplikuar.aty kishte edhe nxenes me vkm shum me te ulet se une .ju lutem nje pergjigje


Comments ( 15 )

  1. Mos ndoshta nuk e ke hedhur aritekturen ? Se mua me kishte dal kodi im

  2. Ku i shikuat ju kodet.A mundeni te me dergoni linkun ju lutem

  3. Nuk kopjohet linku , me mire lere id ketu sepse mua mu hap ne exel . Edhe me thuaj ne cilin profil je te arkitekt apo urbanist

  4. Id e maturantit dmth ate me te cilen te dolen provimet

  5. Ndoshta nuk je perzgjedhur….ca lende kishe me zgjedhje ?

  6. Anonim

    kontakto universitetin me mire

Lini një përgjigje