Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

arkitektura

si ju duk provimi sot
A mendoni se e keni fituar


Comments ( 8 )

 1. Provimi ishte okej por mendoj se kishte ca pyetje pak si palidhje per degen qe ne konkuronim…
  Plus qe pjesa sa i takon lendes se Teknologjise eshte e panjohur per ne duke qene se nuk e kemi zhvilluar fare si lende ne shkolla dhe ato qe dime i kemi nga mesimi autodidakt….

 2. Kete vit pra tek ne e kan hequr….
  Prap se prap mendoj se kam dale sh mir…
  Nuk eshte se e dua kete dege me shume se cdo gje por nese nuk me del mjekesia e pergjithshme tek arkitektura do regjistrohem….
  Shpresoj te me dale mjekesia gjithsesi 😀

 3. Kam VKM 9.72
  Te mjekesia kap 145796 pike…
  Po ti meqe paske te njejtat preferenca si une??

  • Qenkemi shume afer…kam Kam VKM 9.74
   Te mjekesia kap 146062 pike ,por me kte lajmin e famshem qe jane kaq shume maturante me MSH mbi 9.5 eshte shume e veshtire dhe nuk besoj ta arrije dot…per fat te keq nuk kam dicka rrezerve qe ta bej me kaq pasion

 4. Epo deri tani shpresoja se ajo 9.5 ishte mes VKM por tani nuk di… me jane prere pothuajse fare shpresat… jam tejet e frikesuar… i kisha kushtuar ksaj shkolle deri tani gjithcka kam ndenjur pothuajse cdo nate deri ne 1 duke studiuar mbi libra dhe kur vjen fundi me nje provim letersie te penalizohesh aq keq eshte krejt e palogjikshme dhe e padrejte…. edhe ku po ne letersi qe i kam lexuar te gjitha veprat e jo vetem madje deri tani kam lexuar 190 libra jashteshkollore … nuk e di por eshte e pajustifikueshme….

  • Jam apsolutisht ne te njejten situate me ty…provimi i letersise ishte ai qe me penalizoi dhe mua dhe i kam lexuar te gjitha veprat pa perjashtim..ajo qe me ben me shume pershtypje eshte fakti se kur jane publikuar statistikat pas cdo prv thonin qe kane dal shume keq krahasuar me vitet e tjera ndersa tani ky lajmi i famshem na thote te kunderten.. Edhe une i kam qene perkushtuar e tera kesaj dege dhe ishte dicka qe e ndjeja jo dicka qe me kishin imponuar si gjysma e nx e tani qe mendoj se nuk e arrij dot i them vetes cfare eshte dicka tjeter qe dua?Eshte e pa logjikshme
   Gjithsesi shpresoj shume qe mundi im 12 vjecar te shperblehet ,ne te njejten menyre edhe per ty

Lini një përgjigje