Regjistrohu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin. Të jesh pjesë e Portalit Studentor do të thotë të jesh gjithmonë i informuar për të rejat e fundit rreth arismit dhe rreth gjërave që të interesojnë si dhe të jesh gjithmonë i përgatitur.

Kyçu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin.

Kam harruar fjalëkalimin

Harruat fjalëkalimin tuaj? Ju lutem vendosni email-in tuaj. Ju do të merni një link ku mund të rivendosni fjalëkalimin tuaj.

Ju duhet të kyçeni për të postuar.

Student në Shkollë të Mesme

aplikimi ne u-albania

pershendetje ju lutem mund te me thote dikush nese ka arritur te shkarkoj mandatin(2000L) nga u-albania per te aplikuar ne universitet sepse me rezulton gjithmone GABIM

Shpërnda
  1. Provoni flisni njehere te drejtoria e shkolles, nese portali nuk funksionon per asnje maturant atehere eshte problem dhe duhet te presim udhezime nga Ministria per te pare se si do vijoje procesi.

    • 0
  2. E njejta gje me ndodh edhe mua
    Madje mk mundem tkem akses fare ne program.
    Por duke pyetur disa te tjere me thone se programi eshte mbyllur per momentin dhe se keto aplikime apo pagesat do behen ne nje menyre tj dhe jo nepermejet portalit

    • 0
Lini një përgjigje

Lini një përgjigje

Shfleto