Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

akademia

Si behesh pjese e shkolles se akademise se rendit?? Cfare kushtesh duhet te plotesoje nje individ, kur jane rregjistrimet, a ka te beje mesatarja e shkolles, Nqs dini ndonje gje ju lutem sa me shm mendime


Comments ( 2 )

  1. Anonim

    nuk luan rol Mesatarja

  2. Gevio Tabaku

    Shko ne FB te faqja e policise dhe do te gjesh nje link ku mund te marresh me shume informacion mbi aplikimin etj.

Lini një përgjigje