Regjistrohu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin. Të jesh pjesë e Portalit Studentor do të thotë të jesh gjithmonë i informuar për të rejat e fundit rreth arismit dhe rreth gjërave që të interesojnë si dhe të jesh gjithmonë i përgatitur.

Kyçu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin.

Kam harruar fjalëkalimin

Harruat fjalëkalimin tuaj? Ju lutem vendosni email-in tuaj. Ju do të merni një link ku mund të rivendosni fjalëkalimin tuaj.

Ju duhet të kyçeni për të postuar.

Sondazh
Student në Universitet

A jeni te kenaqur me noten tuaj ne gjuhe te huaj? Diskutim

Merni pjesë në sondazh. Zgjidhni përgjigjen tuaj.

Pershendetje,

Le te bejme nje diskutim se sa te kenaqur jeni me noten qe keni marre ne provimin e gjuhes se huaj.
Cfare pritshmerish patet dhe a dolet sipas pritshmerive?

Diskutoni me poshte 🙂

Shpërnda
 1. Jam nxenes I notes 10 ne anglisht ,te gjithe provimin e kam perpiluar me te gjitha kerkesat ne menyren me korekte , dhe sot marr pergjigjen e notes **8** jam shume I zhgenjyer nga rezultati I notes nuk me besohet akoma qe kam marre kete note

  • 1
 2. Nese ke ngelur n 2 provime dhe i jep ne vjesht mund ta kapesh shkollen e lart ?

  • 0
 3. Edhe UN jm habitur shume,nxenes I 10,kam marre 9.38,edhe pse I kkisha bĂ«re ne rregull sipas skemes se vleresimit😡

  • 0
 4. A eshte note kaluese 4.50 :’)

  • 0
 5. Po ne qe nuk na kane dalur akoma notat .Si do te veprojme????

  • 0
 6. Shume e pakenaqur kane marre disa nxenes te mesatar 9.57 dhe une nxenese e dhjetes kam marre 9.26 😭😭😭😭

  • 0
 7. Mund t beja me mir😒

  • 0

Lini një përgjigje