Regjistrohu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin. Të jesh pjesë e Portalit Studentor do të thotë të jesh gjithmonë i informuar për të rejat e fundit rreth arismit dhe rreth gjërave që të interesojnë si dhe të jesh gjithmonë i përgatitur.

Kyçu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin.

Forgot Password

Harruat fjalëkalimin tuaj? Ju lutem vendosni email-in tuaj. Ju do të merni një link ku mund të rivendosni fjalëkalimin tuaj.

Ju duhet të kyçeni për të postuar.

A eshte Universiteti Politeknik i Tiranës nje universitet i mire per inxhinieri?

Po mendoja te aplikoja, por s’me duket ideja me e mire.
Faqja e tyre duket sikur eshte dizinjuar nga ndonje programues amator.
Fotot e perdorura jane te paqarta sikur jane nxjerre me ndonje kamer para 20 vitesh. Faqet e fakulteteve as nuk hapen. Nuk e di cfare cilesie edukative mund te presesh kur nje universitet inxhinerie nuk ka njerez te afte per keto pune.

Ka ndonje faqe ku mund te gjesh bursa apo universitete te lira per te studiuar jashte si nje nxenes shqiptar? Mundesisht ne gjuhen angleze.

Shpërnda