Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

A do jen te veshtira provimet neser

kam fizik per provim me zgjedhje neser, mendoni qe do jete shume i veshtir provimi??


Comments ( 6 )

  1. Gevio Tabaku

    Struktura e provimeve ka ndryshuar shume kete vit ne krahasim me vitet e tjera. Provimet me zgjedhje do te jene pak me te veshtira se vitet e kalaura, por nese keni pergatitjen e duhur nuk besoj se do te hasni problem 🙂

    • Se di pse po kam nje pershtypje qe provimet me zgjedhje do jen teper te veshtira,jo per tju shti friken,po as vet se di pse kam kete mendim.Dhe njekohesisjt mendoj qe sdo ken pik lidhje me programin udhezues e me provimin e ashtequajtur pilot 😅
      Mendoj se do digjemi,nuk para jam pesimiste po me cka ndodhur me provimet e tjera ky i fundit kushedi si do jet 🤦‍♀️😭

  2. Edhe un fizike kam provim me zgjedhje ,se dijme tash,sepse jemi te paret me kete sistem te ri,shpresoj qe ta kene hartuar tezen te lehte

  3. te qi piillin e ropve ty me gjith provim un me davidin na u ca kari atje jashta ti thu provimi ai kari hodhi telefonin ne kat te 2 edhe enriko e kapi me dor shyqyr.Landi hypi ke hekrat bertiti te qifsha ropt oj kapele kurse un hyna si karderr na dera shkolles se sma ha kari fare te qi pillin e motres ty edhe kujt dush ti Miri e kishte numrin igell edhe nuk ju bonte ktu afer oferta kshu qe mos na ca karin se te qiva ropt edhe karrabelane te qi shterpen zdrajken edhe daten e skadences ke kosi.

Lini një përgjigje