Regjistrohu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin. Të jesh pjesë e Portalit Studentor do të thotë të jesh gjithmonë i informuar për të rejat e fundit rreth arismit dhe rreth gjërave që të interesojnë si dhe të jesh gjithmonë i përgatitur.

Kyçu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin.

Forgot Password

Harruat fjalëkalimin tuaj? Ju lutem vendosni email-in tuaj. Ju do të merni një link ku mund të rivendosni fjalëkalimin tuaj.

Ju duhet të kyçeni për të postuar.

Ju duhet të kyçeni për të postuar.

Gevio Tabaku

Themelues i Portalit Studentor.
 1. Pershendetje,

  E postuam pyetjen tende ne Instagramin tone, dhe keto ishin pergjigjet qe morem:

  1- Koeficentet gjithmone keshtu kane qene, te pakten per maturen tone nga viti i pare deri tani. Eshte absurde kjo gje qe po thua.

  2- Mesatarja e tre viteve + Mesatarja e provimeve dhe e pjesetuar per 2.

  Te lutem merr parasysh qe keto pergjigje mund te mos jene 100% te sakta.

 2. Neser, pra me date 6 dhjetor duhet te filloje.

 3. Me aq sa di une po, do zhvillohet.

 4. Me mire interesohu te sekretaria e shkolles sepse jam shume i sigurt qe do mund te te japin te gjitha informacionet qe te duhen 🙂

 5. Mendoj se duhet te pyesesh te sekretaria per kete. E vetmja menyre qe te “cregjistrohesh” ne kete moment eshte duke u terhequr nga dega. Perseri, fol me sekretarine se do dine ata se cfare te bejne.

 6. Eshte pak veshtire. Megjithate mos i humb shpresat sepse asnjehere nuk i dihet.

 7. Pershendetje,
  Egziston nje seksion ne portalin tone qe mund te besh kerkese per libra.
  Kliko ketu: https://www.portalistudentor.al/shisni-librat-tuaj-te-vjeter/bli-libra-te-perdorur-universitet/

 8. Menjehere pasi rregjistrohesh dhe merr konfirmim qe je i regjistruar ne ate dege mund te paraqitesh ne shkolle.

 9. Teza nuk publikohet nga Ministria keshtu qe nuk e kemi te disponueshme. Skemen e vleresimit e ke gjetur besoj?

 10. Faleminderit per infon 🙂